Felanmälan steg 2 av 3 - Välj byggnad

Campusområde är valt. Välj nu den byggnad där felet du vill anmäla finns. Sortera kolumnerna genom att klicka på respektive rubrik. 

Byggnader på Frescati

Byggnad Anl.nr
Akademiska Hus Kontor A0088003
Allhuset / Lantis A0069045
Arrheniuslaboratoriet A-C A0133021
Arrheniuslaboratoriet D-H A0133023001
Askö, Laboratoriebyggnad, D35:2 D0035002
Ateljé A0059021
Aula Magna A0069082
Barn- och ungdomsvetenskap (BUV) A0088001
Botanicum A0133002
Föreningen Ekonomerna A0059001
Företagsekonomiska institutionen 15 A0059015
Företagsekonomiska institutionen 24 A0059024
Företagsekonomiska institutionen 3 A0059003
Företagsekonomiska institutionen 7 A0059007
Förråd A0058006
Förråd A0059018
Förråd A0059027
Förråd A0059029
Förråd A0088007
Geovetenskapens hus A0133025
Greens villa A0069050
Gula villan A0069070
Gösta Ekmans laboratorium A0058010
Huvudbyggnad A0058001
Huvudbyggnad - Specialpedagogiska institutionen A0058002
Institutionen för orientaliska språk A0059004
Institutionen för orientaliska språk/Bibliotek A0059026
Institutionsbyggnad A0058003
Institutionsbyggnad A0058004
Institutionsbyggnad A0058008
Institutionsbyggnad A0058009
Institutionsbyggnad A0088002
Institutionsbyggnad A0133007
Kemiska övningslaboratoriet A0133026
Kemiska övningslaboratoriet NPQ A0133023002
Kontor A0058005
Kontor A0058017
Kontor A0059011
Manne Siegbahn Lab A0133006
Manne Siegbahn Villan A0133008
Matematiska institutionen A0059005
Matematiska institutionen A0059006
MISU Centralverkstad A0088004
Naprapathögskolan A0059025
Nobelhuset A0133004
Oktagonen A0059023
Projektkontor Albano A0059016
Projektpaviljongen A0088017
Rektorsämbetet - Bloms hus A0069075
Restaurang Kräftan A0059009
Restaurang PicNic A0133027
Skogstorpet A0069068
Skära villan A0069066
Småbrukarhemmet A0069043
Spökslottet A0124001
Stockholm Resilience Centre A0059002
Studenthuset A0133011
Studentpalatset A0125001
Ställverk/Pärlans Konfektyr A0059017
Södra huset, hus A A0133012
Södra huset, hus B A0133013
Södra huset, hus C A0133014
Södra huset, hus D A0133015
Södra huset, hus E A0133016
Södra huset, hus F A0133017
Universitetsbiblioteket A0133022
Utbildningslokaler A0059010
Utbildningsstudios A0088006
Wallenberglaboratoriet A0133020
Villa Bellona A0069035